Kontakter

Prosjektorganisasjonen til Arctic Race of Norway Bardu

Arne Nysted

Leder styringsgruppa

90791769

arne.nysted@bardu.kommune.no

Hege Walør Fagertun

Styringsgruppa ARN Bardu

951 22422

hege.walor.fagertun@bardu.kommune.no

Ole Kroken

Styringsgruppa ARN Bardu

993 62977

ole.kroken@bardu.kommune.no

Per Åke Heimdal

Prosjektleder ARN Bardu

48263770

per.heimdal@bardu.kommune.no

Toril Skaflestad

Sekr. Styringsgruppa

97739741

toril.skaflestad@bardu.kommune.no

Lennarth Kvernmo

Marked, media

90036666

lennarth.kvernmo@bardu.kommune.no

Knut Eide

Teknisk støtte

97048076

knueie@online.no

Tove Haugset

Kultur, Frivillig

95724516

tove.haugseth@bardu.kommune.no

Stig Køhl

Forsvaret Setermoen

97049468

stkohl@mil.no

Jan inge Hansen

Forsvaret ARN

40029689

janhansen@mil.no

Program

Informasjonskart

Trafikk og parkering

Kontaktinfo

Aktivitet langs løypa

Tilbake

Tilbake Feil på sidene?